Visit today  377 [ All 9,765,041 ]
Check today 562 [ All 16,616,735 ]
Thai English China
Type : Ordinary Train  
Train No.  415 :   Nakhon Ratchasima - Nong Khai
No. Name Station Arr Dep
1 Nakhon Ratchasima 06:20
2 Thanon Chira Junction 06:25 06:26
3 Ban Ko 06:32 06:33
4 Ban Nong Gunngar 06:46 06:47
5 Nong Maeo 06:50 06:51
6 Non Sung 06:57 06:58
7 Ban Dong Phlong 07:05 07:06
8 Ban Makha 07:12 07:13
9 Noen Thua Paep 07:17 07:18
10 Phon Songkhram 07:23 07:24
11 Ban Don Yai 07:29 07:30
12 Muang Khong 07:35 07:36
13 Ban Rai 07:42 07:43
14 Non Thong Lang 07:45 07:46
15 Huai Rahat 07:52 07:53
16 Bua Yai Junction 07:56 07:58
17 Nong Bua Lai 08:08 08:09
18 Sala Din 08:13 08:14
19 Nong Makhua 08:20 08:21
20 Muang Phon 08:27 08:28
21 Ban Han 08:42 08:43
22 Ban Phai 08:51 08:52
23 Ban Haet 09:04 09:05
24 Tha Phra 09:17 09:18
25 Khon Kaen 09:27 09:30
26 Samran 09:38 09:39
27 Non Phayom 09:50 09:51
28 Ban Wang Chai 09:56 09:57
29 Nam Phong 10:01 10:02
30 Huai Sieo 10:07 10:08
31 Khao Suan Kwang 10:17 10:18
32 Non Sa-at 10:29 10:30
33 Huai Koeng 10:45 10:46
34 Kumphawapi 10:53 10:54
35 Huai Sam Phat 11:04 11:05
36 Nong Takai 11:12 11:13
37 Kham Kling 11:22 11:23
38 Nong Khon Kwang 11:27 11:28
39 Udon Thani 11:31 11:33
40 Na Phu 11:51 11:52
41 Na Tha 12:11 12:12
42 Nong Khai 12:20